اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

ابراز رضایت استاندار قم از عملکرد اوقاف قم / اقدامات خوبی از اوقاف در زمینه اسکان زائران را شاهد هستیم

ابراز رضایت استاندار قم از عملکرد اوقاف قم / اقدامات خوبی از اوقاف در زمینه اسکان زائران را شاهد هستیم

استاندار قم گفت: عملکرد اوقاف قم در نوروز امسال نسبت به گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است و بقاع متبرکه با تمام ظرفیت در خدمت بهره‌مندی معنوی زائران از فضای معنوی قم قرار دارد.

 شنبه 12 فروردین 1396   367  0      

به گزارش ستاد خبری طرح آرامش بهاری ، سید مهدی صادقی در حاشیه بازدید از خیمه‌های معرفت و زائرسراهای در نظر گرفته شده برای اسکان مسافران نوروزی در قم اظهار داشت: هر چقدر به زیرساخت‌های فرهنگی و عمرانی موجود در بقاع متبرکه توجه کنیم، بهره‌برداری بیشتری هم در ابعاد گوناگون از این ظرفیت‌های مهم دینی و فرهنگی خواهیم داشت.
وی افزود: اوقاف و امور خیریه قم نسبت به سال گذشته، تلاش بیشتری برای تدارک میزبانی شایسته از زائران نوروزی داشته و زائرسراهای موجود را بسیار خوب تجهیز کرده است.
استاندار قم با بیان اینکه مجموعه خدمات نوروزی اوقاف قم به ویژه در حوزه اسکان، به سمت رضایتمندی بیشتر زائران پیش می‌رود گفت: اقدامات خوبی در این راستا صورت گرفته است و بقاع متبرکه، به ویژه در مدخل‌های ورودی شهر در خدمت مسافران قرار گرفته‌اند.
وی ادامه داد: در این خصوص برخی از اقدامات ضروری و لازم است که اداره کل اوقاف قم باید با هم افزایی بیشتر به آنها بپردازد و استانداری هم کمک‌های لازم برای برداشتن موانع موجود را ادامه خواهد داد.
صادقی با بیان اینکه در مجموع شاهد اقدامات خوب اداره کل اوقاف قم در نوروز امسال بوده ایم خاطرنشان کرد: آنچه در این بین اهمیت وبژه ای دارد ایم است که برای استقرار زائران و مهمانان شهر قم در ایام نوروز، مکان مناسبی را تدارک ببینیم و زائرسراها به نحوی باشد که بستر مناسب برای بهره‌مندی معنوی آنها از شهر قم را فراهم کند.
استاندار قم تاکید کرد: هر چه در راستای کسب رضایت بیشتر زائران و مسافران تلاش کنیم، در راستای خدمت به شهر کریمه اهل بیت(س) است و اجر معنوی بسیاری خواهد داشت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر