اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

اسکان بیش از 200 هزار نفر مسافر و زائر در بقاع متبرکه استان اصفهان

اسکان بیش از 200 هزار نفر مسافر و زائر در بقاع متبرکه استان اصفهان

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: هم‌زمان با آغاز طرح آرامش بهاری تاکنون بیش از 200 هزار نفر مسافر و زائر در جوار بقاع متبرکه سراسر استان اصفهان اسکان داده‌شدند.

 شنبه 12 فروردین 1396   402  0      

به گزارش ستاد خبری آرامش بهاری، حجت‌الاسلام‌ حسن امیری اظهار داشت: از ابتدای اجرای طرح آرامش بهاری در 340 بقعه متبرکه سراسر استان تاکنون بیش از 2 میلیون نفر زائر و مسافر به زیارت امامزادگان عظیم الشان استان مشرف شد‌اند.
وی افزود: همچنین از آغاز اجرای این طرح تاکنون بیش از 200 هزار نفر مسافر و زائر در جوار 100 بقعه متبرکه استان اسکان یافتند که از این تعداد 110 هزار نفر در زائرسراها و مهمانسراهای بقاع متبرکه ساکن و بیش از 90 هزار نفر نیز به‌صورت اسکان موقت از امکانات بقاع متبرکه استان بهرمنده شده‌اند.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان تصریح کرد: 100 خیمه معرفت نیز درراستای اجرای این طرح در جوار بقاع متبرکه برپاشده است که این خیمه‌ها با غرفه‌هایی همچون؛ پاسخگویی به مسائل شرعی، مشاوره خانواده، ایستگاه همه واقف باشیم، غرفه‌های چندرسانه‌ای، نمایشگاه ارائه محصولات فرهنگی و... به کلیه زائران و مسافران خدمات فرهنگی و مذهبی ارائه می‌کنند.
حجت‌الاسلام‌ حسن امیری خاطرنشان شد: در این راستا نیز بیش از 150 هزار قلم اقلام فرهنگی به‌صورت رایگان بین زائران و مسافران بقاع متبرکه توزیع‌شده است که کلیه این اقلام مطابق باارزش‌های ایرانی و اسلامی توسط سازمان اوقاف و امور خیریه و جهت استفاده در این طرح خریداری و تهیه‌شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر