اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

بازدید یک میلیون و 650 هزار زائر از بقاع متبرکه قم

بازدید یک میلیون و 650 هزار زائر از بقاع متبرکه قم

رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان قم گفت: از ابتدای اجرای طرح آرامش بهاری تا پایان نهمین روز فروردین ماه، بیش از یک میلیون و 650 هزار زائر به بقاع متبرکه این ناحیه مشرف شدند.

 شنبه 12 فروردین 1396   521  0      

به گزارش ستاد خبری طرح آرامش بهاری، حجت‌الاسلام یوسف احمدی با اشاره به عملکرد اوقاف ناحیه یک شهرستان قم در طرح آرامش بهاری اظهار کرد: تا پایان نهمین روز فروردین ماه امسال، بیش از یک میلیون و 650 هزار نفر از شهروندان و زائران نوروزی به زیارت بقاع متبرکه این ناحیه مشرف شده‌اند.
وی افزود: تعداد شرکت‌کنندگان در نمازهای جماعت صبح بقاع متبرکه، 22 هزار و 500 نفر، شرکت‌کنندگان نمازهای ظهر و عصر 105 هزار و 650 نفر و نمازهای جماعت مغرب و عشاء 190 هزار نفر بوده‌است.
رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان قم با بیان اینکه تا پایان نهمین روز فروردین ماه، 100 هزار نفر از گردشگران نوروزی و شهروندان قمی در مراسم ادعیه بقاع این ناحیه شرکت کرده‌اند گفت: همچنین تعداد شرکت‌کنندگان در سایر مراسم مذهبی هم طی مدت یاد شده 150 هزار نفر بوده است.
وی تاکید کرد: طرح آرامش بهاری با برپایی چندین خیمه معرفت در سطوح مختلف در سطح ناحیه یک اوقاف شهرستان قم اجرایی شده که از آن جمله می‌توان به خیمه‌های 6 غرفه‌ای مسجد اهل بیت(ع)، مزار شیخان، حرم مطهر و کوه خضر نبی(ع)، خیمه‌های سه غرفه‌ای حرم‌های مطهر موسی مبرقع(ع)، و علی بن جعفر(ع)، و خیمه‌های دو و یک غرفه‌ای آستان مقدس امامزادگان سید علی(ع)، جعفر غریب(ع)، جمال غریب(ع)، احمد بن قاسم(ع)، احمد(ع)، سکینه خاتون(س) و پنج امامزاده اشاره کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر