اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

 بیش از یک میلیون و 200 هزار زائر و گردشگر نوروزی از بقاع متبرکه گلستان بازدید کردند

بیش از یک میلیون و 200 هزار زائر و گردشگر نوروزی از بقاع متبرکه گلستان بازدید کردند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان از بازدید بیش از یک میلیون و 200 هزار زائر و گردشکر از بقاع متبرکه گلستان در طول تعطیلات نوروزی خبر داد.

 سه شنبه 15 فروردین 1396   410  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان  اوقاف و امور خیریه،حجت الاسلام سهرابی در جمع  خبرنگاران اظهار کرد: در ایام نوروز بیش از یک میلیون و 200 هزار زائر از بقاع متبرکه استان گلستان در طرح آرامش بهاری حضور پیدا کردند.

وی از اجرایی شدن طرح آرامش بهاری در 56 امامزاده و بقاع متبرکه در سراسر استان گلستان خبر داد و تصریح کرد: طرح نوروزی «آرامش بهاری» از 28 اسفندماه سال 1395 لغایت 14 فروردین ماه جاری  به منظور تقویت باورهای دینی و مذهبی و همچنین بهره‌برداری مطلوب از امامزادگان و بقاع متبرکه در 56 بقعه و امامزاده استان اجرایی شد.

 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان ابراز کرد: از جمله برنامه‌های اداره اوقاف و امور خیریه استان گلستان می‌توان به اجرایی شدن طرح آرامش بهاری در 56 امامزاده و بقاع متبرکه، برگزاری مراسم تحویل سال نو در 40 بقعه استان، سخنرانی در 18 بقعه در طول طرح آرامش بهاری و برگزاری مراسم ادعیه و مناسبتی در 26 بقعه استان گلستان اشاره کرد.

سهرابی  ادامه داد: برپایی خیمه‌های معرفت و پاسخگویی به مسائل مختلف و مشاوره وقف از جمله برنامه‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان برشمرد و همچنین اسکان موقت زائرین مخصوصا در ایام بارانی نوروز در 23 بقعه و برپایی ایستگاه صلواتی در 24 بقعه استان گلستان انجام گرفت.

وی از عرضه محصولات فرهنگی در 12 بقعه استان گلستان خبر داد و گفت: برگزاری مسابقات فرهنگی در 12 بقعه، اعزام روحانیون بومی و غیر بومی و همچنین برگزاری سلسله مباحث نمایشگاهی در 38 غرفه در ایام نوروز در سطح استان گلستان نیز اشاره کرد.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان از اعزام 30 روحانی از شهر مقدس قم  به بقاع متبرکه و امامزادگان استان گلستان خبر داد.
سهرابی با بیان اینکه 58 هزار نفر در لحظه تحویل سال 1396 در امامزادگان استان گلستان حضور داشتند، خاطرنشان کرد: از لحظه تحویل سال جدید تا امروز بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر در ایام نوروز در طرح آرامش بهاری حضور پیدا کردند .

 
 
 
برچسب ها   خبر

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر