اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

آغاز روز نخست از مسابقات بین المللی قرآن بانوان با حضور نماینده ایران

آغاز روز نخست از مسابقات بین المللی قرآن بانوان با حضور نماینده ایران

اولین روز از مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان با حضور شش تن از متسابقین که نماینده جمهوری اسلامی ایران نیز در میان آنها است، عصر امروز آغاز می شود.

 یک شنبه 3 اردیبهشت 1396   193  0      

به گزارش ستاد خبری اولین مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان، نخستین روز از این رقابت ها امروز یکشنبه، سوم اردیبهشت از ساعت 17 آغاز می شود.
بنابر این گزارش، در اولین روز از رقابت ها فاطمه نامبرو از اوگاندا، زینب محمدنژاد از جمهوری اسلامی ایران، سوریا علی بکاری از تانزانیا، سلیویا وردت المنوره از اندونزی، صدیقه احمدی از افغانستان و فیض النساءحکیم آوا از تاجیکستان محفوظات قرآنی خود را به رقابت می گذارند.
اجرای برنامه مدیحه سرایی توسط گروهی از همخوانان از بخش های جانبی اولین روز از مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان است که با اجرای زنده اذان مغرب توسط یکی از بانوان به پایان می رسد.
این رقابت ها در شام و روز مبعث پیامبر ختمی مرتبت حضرت محمد مصطفی(ص) نیز ادامه دارد و سه شنبه، پنجم ادریبهشت به کار خود پایان می دهد و برگزیدگان آن چهارشنبه، ششم اردیبهشت در آیین اختتامیه سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم معرفی و تقدیر می شوند. گفتنی است، اولین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان از سوم تا پنجم اردیبهشت ماه با حضور نمایندگانی از 20 کشور جهان در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر