اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

خدمات ویژه سازمان اوقاف به مردم مناطق زلزله‌زده کرمانشاه در نوروز 97

خدمات ویژه سازمان اوقاف به مردم مناطق زلزله‌زده کرمانشاه در نوروز 97

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه از خدمت‌رسانی ویژه سازمان اوقاف به مردم مناطق محروم و زلزله‌زده کرمانشاه در راستای اجرای طرح آرامش بهاری خبر داد.

 پنج شنبه 2 فروردین 1397   764  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام والمسلمین احمد شرفخانی؛ معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه باتسلیت سالروز شهادت امام هادی (ع) وتبریک فرارسیدن سال نو به مردم عزیز اظهار کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه در راستای اجرای طرح آرامش بهاری برنامه‌های ویژه و گسترده‌ای جهت خدمات‌رسانی به مردم مناطق محروم و زلزله‌زده در دست اجرا دارد.

وی افزود: این سازمان اخیرا طرح مهر تندرستی و دست‌های مهربانی را براساس نیت واقفان اجرا کرده اما تلاش ما بر استمرار این طرح در مناطق محروم و زلزله‌زده است و بر همین اساس می‌کوشیم بسته‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و معیشتی ویژه‌ای را در این مناطق توزیع کنیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: برنامه‌ریزی ویژه‌ای از روزهای قبل جهت اجرای این مهم در کنار اجرای طرح آرامش بهاری صورت گرفته و می‌کوشیم رهرو اهل بیت (ع) در راستای حمایت از مردم محروم باشیم البته از محل نیت واقفان و موقوفه‌ای خاص و همچنین کمک خیرین این اقدامات اجرایی خواهد شد.

حجت‌الاسلام شرفخانی با اشاره به اینکه تلاش می‌کنیم ضمن حفظ کرامت عزیزان مناطق محروم و زلزله زده خدمات بیشتری را به این افراد علاوه بر خدمات گسترده طرح آرامش بهاری داشته باشیم، خاطرنشان کرد: توزیع بسته‌های مذکور توسط سازمان‌های مردم نهاد و گروه‌های جهادی صورت می‌گیرد و سازمان اوقاف بنا ندارد این کار را با هیاهو و تبلیغ انجام دهد، چراکه معتقدیم این اقدامات خیر باید غیر علنی باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر