• بله
  • اینستاگرام
لوگوی اوقاف

اخبار

بيشتر

پنجشنبه2فروردين1403

12:55

208

اجرای ده‌ها برنامه مذهبی طرح ضیافت بهاری در حرم امامزادگان ابراهیم و محمد(ع)

طرح ضیافت بهاری با ده‌ها برنامه متنوع فرهنگی و مذهبی، در حرم مطهر امامزادگان ابراهیم و محمد(ع) اجرایی شده است.

طرح ضیافت بهاری با ده‌ها برنامه متنوع فرهنگی و مذهبی، در حرم مطهر امامزادگان ابراهیم و محمد(ع) اجرایی شده است.

همزمان با ماه رمضان و نوروز 1403 طرح ضیافت بهاری با محوریت آستان مقدس امامزادگان ابراهیم و محمد(ع) اجرایی شده است.

بر این اساس مراسم جزءخوانی و تفسیر قرآن کریم هر روز ساعت 10 صبح همراه با نماز جماعت ظهر و عصر با حضور استاد خرمی ویژه خواهران در این بقعه متبرکه تدارک دیده شده همچنین جلسه تفسیر قرآن کریم بعد از نماز ظهر و عصر توسط استاد میراحمدی امام جماعت این مکان مطهر، برگزار می‌شود.

برگزاری مراسم جزءخوانی قران کریم هر شب از ساعت 21 الی 23، توزیع روزانه 4 هزار قرص نان بین مومنین و بقاع متبرکه، توزیع روزانه 500 پرس غذای گرم در بقعه و توزیع افطاری ساده هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء، از دیگر برنامه‌های طرح ضیافت بهاری در حرم امامزادگان ابراهیم و محمد(ع) به شمار می‌رود.

از دیگر برنامه‌های این بقعه متبرکه می‌توان به برگزاری مراسم جشن روزه اولی‌ها و مراسم مناجات خوانی و ذکر توسط هر شب از ساعت 22:30 اشاره کرد.

همچنین پیش از شروع ماه مبارک، غبارروبی و تنظیف آستان مقدس به انجام رسید و خیمه معرفت با غرفه‌های مختلف در جوار حرم مطهر برپا شد.

گفتنی است برگزاری مراسم مذهبی (سالروز میلاد امام حسن مجتبی(ع)، شهادت امام علی(ع) و وفات حضرت خدیجه کبری(س))، برپایی ایستگاه صلواتی، احیای لیالی قدر با عنوان «شب‌های بندگی» و اقامه نماز عید فطر، تعزیه‌خوانی و برگزاری 12 محفل انس با قرآن هم با محوریت حرم نورانی امامزادگان ابراهیم و محمد(ع) در دستور کار قرار دارد.


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

آخرین اخبار

بيشتر

اخبار

بيشتر

پیوندها

بيشتر