• بله
  • اینستاگرام
لوگوی اوقاف

خبر ویژه

بيشتر

دوشنبه16بهمن1402

09:59

179

حجت‌الاسلام عادل:

باید به سمت اقناع‌سازی افکار عمومی در حوزه عفاف و حجاب برویم

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه سازمان اوقاف با توجه به تنوع مخاطبان، اجرای برنامه های مختلفی در زمینه عفاف و حجاب در نظر دارد، گفت: باید به سمت اقناع‌سازی افکار عمومی در حوزه عفاف و حجاب برویم.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه سازمان اوقاف با توجه به تنوع مخاطبان، اجرای برنامه های مختلفی در زمینه عفاف و حجاب در نظر دارد، گفت: باید به سمت اقناع‌سازی افکار عمومی در حوزه عفاف و حجاب برویم.

حجت الاسلام غلامرضا عادل، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه طی سخنانی در جلسه ارزیابی عملکرد سازمان اوقاف و امور خیریه در حوزه عفاف و حجاب که 15 بهمن با حضور هیئت بازرسی وزارت کشور برگزار شد، با اشاره به بیانات امام خمینی(ره) در زمینه عفاف و حجاب گفت: ایشان در وصیتنامه‌ خویش، رمز بقای انقلاب اسلامی را رمز پیروزی انقلاب می داند و رمز پیروزی، ایمان و وحدت کلمه بود. ایمان، التزامات عملی دارد که یکی از این التزامات، حجاب و عفاف است و حجاب بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی یک واجب شرعی است.
وی با بیان اینکه امروز دشمن به دنبال بدبین کردن مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی با بزرگنمایی نقاط ضعف و کوچک شمردن نقاط قوت است، اظهار کرد: در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار داریم و این موضوع، امروز بحث جدی و مهم کشور است. در این راستا در نظر داریم در آستان مقدس امامزادگان امسال جشن امید و اقتدار را برگزار کنیم.
حجت الاسلام عادل افزود: سازمان اوقاف با توجه به تنوع مخاطبان، اجرای برنامه های مختلفی در زمینه عفاف و حجاب در نظر دارد که از جمله آنها می توان به اعزام تقریبا 500 مبلغ همراه با محتوای غنی در موضوع جهاد تبیین به بقاع متبرکه، توزیع کتاب «شبهات پرتکرار» که بازخورد خوبی داشته، در حوزه دیجیتال نیز ارائه محتواهای مفید در سایت راسخون که این محتواها برای همگان در دسترس است و ...اشاره کرد.
وی همچنین به برگزاری نمایشگاه های عفاف و حجاب در اعتاب مقدس اشاره کرد و گفت: سازمان اوقاف با اجرای طرح قرار دوازدهم توانسته ملزومات حجاب را میان مردم توزیع کند و این اقدام باید تقویت شود. باید به سمت اقناع سازی افکار عمومی در حوزه عفاف و حجاب برویم.
جعفرصدری، رئیس هیات بازرسی از سازمان اوقاف نیز اوقاف را جزء بهترین سازمانهای فعال در امر حجاب وعفاف برشمرد و تاکید کرد: ارزیابی ها نشان می دهد سازمان اوقاف در بسیاری از عرصه ها تلاشهای زیادی به خرج داده و محاسن متعددی را در فعالیتهای این مجموعه شاهد هستیم.
وی تاکید کرد: مجموعه فعالیت های سازمان اوقاف درزمینه فرهنگ حجاب باید به مردم معرفی واهمیت دستاوردهای متعدد این نهاد تبیین شود.

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

آخرین اخبار

بيشتر

اخبار

بيشتر

پیوندها

بيشتر