• بله
  • اینستاگرام
لوگوی اوقاف

اخبار

بيشتر

چهارشنبه24آبان1402

08:57

89

برنامه زمان‌بندی مرحله نهایی چهل‌وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن اعلام شد

زمان‌بندی مرحله نهایی چهل‌وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام شد.

زمان‌بندی مرحله نهایی چهل‌وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام شد.

جدول زمان‌بندی مرحله نهایی چهل‌وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام شد. این رویداد در دو بخش بانوان و آقایان از ۹ تا ۱۲ آذرماه، ابتدا در بخش نغماتی آن شامل تواشیح، اذان و اجرای گروه‌های هم‌خوانی و در ادامه ۱۲ تا ۱۸ آذرماه رقابت‌های بخش قرائت آوایی شامل قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ اجزاء و حفظ کل قرآن برپا می‌شود.
افتتاحیه این دوره از مسابقات ۹ آذرماه در شهر بجنورد استان خراسان شمالی برگزار می‌شود. در رشته قرائت تحقیق قرآن، بخش آقایان ۲۳ نفر و رشته قرائت ترتیل ۲۰ نفر و در رشته حفظ قرآن آقایان؛ حفظ کل ۲۵ نفر و حفظ ۲۰ جزء ۱۸ نفر با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و در رشته قرائت تحقیق بانوان ۱۸ نفر و در رشته قرائت ترتیل بانوان ۲۱ نفر رقابت کرده ضمن آن که در بخش بانوان ۲۰ حافظ کل و ۱۷ حافظ ۲۰ جزء قرآن به رقابت خواهند پرداخت.
در بخش نغمات دینی آقایان، در رشته دعا ۱۵ نفر، اذان ۱۴ نفر و مدیحه‌سرایی ۱۶ گروه منتخب به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت و در بخش نغمات دینی بانوان در رشته دعا ۱۷ نفر و در رشته مدیحه‌سرایی ۹ گروه را برای رقابت با یکدیگر شاهد خواهیم بود که از ۹ تا ۱۲ آذر برگزار می‌شود.
مراسم افتتاحیه مسابقات بعدازظهر پنجشنبه ۹ آذر و مراسم اختتامیه شنبه ۱۸ آذر از ساعت ۱۴:۳۰ برپا می‌شود.
این دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف در شهر بجنورد استان خراسان شمالی برگزار می‌شود. در بخش آقایان، مجتمع اقامتی داریوش، میزبان متسابقان خواهد بود و مجتمع پتروشیمی بجنورد هم پذیرای متسابقان در بخش بانوان است.نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

آخرین اخبار

بيشتر

اخبار

بيشتر

پیوندها

بيشتر
  • تعداد بازديد اين صفحه: 1109674
  • تعداد بازديد اين صفحه در امروز: 221
  • تعداد کل بازديد کنندگان سايت: 5146940
  • تعداد کل بازديد کنندگان سایت در امروز : 1002